Návštěvní kniha
 
Jméno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

Martin Burdej Reagovat title= 20:40:16 26.10.2019
V tuto chvíli přeji dobrý večer, byl jsem na Vaší akci v Hranicích - Queen, byl jsem ten, koho jste se ptal odpoledne na cestu na hotel :-) kdy jsem ještě nevěděl, že na tu akci půjdu, ale potkat Vás bylo jako znamení, že tam jít mám. Vaše vyprávění o Queen bylo skvělé - sám jsem se s kapelou Queen "seznámil" v letech 1975, jako´student na střední škole :-) bylo mě 15, následně se spolužákem, kamarádem, spolusedícím v lavici jsme si prozpěvovali Bohemian Rhapsody, taky Bicycle Race… jo byla to pro mě krásná vzpomínka na ty časy, moc děkuji. V ten den jsem měl trochu jiné strarosti a Váš pořad byl pro mš jako balzám a věřte - jsem takvá cíťa, že jsem i slzičku uronil. DĚKUJI
V průběhu pořadu mě napadla myšlenka, že třeba právě Queen by se mohl udělat i jako taneční pořad,ty písničky k tomo přímo vybízely. Nechci Vás příliš zatěžovat, jen dodám, že jak jsme se spolu bavili a říkal jsem, že jsem taky "bavil" lidi - dělal jsem to od roku 1979 :-) což je taky dlouhá doba, hrál jsem vše, vše, co se mi líbilo a co bavilo lidi, nebyl jsem DJ mixující nevím co, hrál jsem prostě písničky, které se líbily, včetně třeba právě písniček od Queen. No,,, moc slov, moc vzpomínek, DĚKUJI, bylo to pro mě jako zjevení Vás vidět, potkat, promluvit si. Martin Burdej Hranice

Roman Kostovski Reagovat title= 05:12:47 18.10.2019
Dear Mr. Cerny,
I am reaching out to you this way, because I do not have your email. My name is Roman Kostovski and we met back in 1997. I translated Karel Kryl's lyrics into English. I now own a publishing company that focuses on promoting Central, Eastern and Southeastern Literature into English. We will be releasing an Album of songs by Karel Kryl and Jaromir Nohavica translated into English. I was wondering if you might be interested in listening to the album and rendering a few of your insights. We sent the our album to Vladimir Merta who responded positively. Please let me know at your earliest convenience if your interested. you can learn more about the album at http://cart.sunkingrecords.com where there are two samples Salome and Petersburg. Our website which is listed above has more about the project as well. Feel free to contact me anytime.

František Hauer Reagovat title= 21:02:38 16.10.2019
Hezký den pane Černý. Jsem emeritní mistr kominický a mám kamaráda, kterému je 82 jar. Chtěl bych Vás touto formou požádat o informaci o dvou skladbách. Jedná se starou věc Zavada - Zawadah, a druhou se sourozenci Ester a Abem Ofarimových něco o rodném domě. On si tyto věci pamatuje z dřívější doby. Je mu 81 let a mě je 68. Nějak jsem to nezaregistroval a díky jeho nemoci bych mu rád udělal radost. Nikde jsem nenalezl ani tečku o těchto nahrávkách a ani o interpretech jenž to nazpívali. Moc děkuji za Váš drahocený čas a odpověď.
František Hauer Osada Saň- Višňová. ( To je tam kde je Polsko na jihu. P.S. Stačí jenom trochu napovědět. Jste ten nejlepší koho znám a když o někom mluví s tím svým originálním hlasem, tak se nedá nic dělat jenom poslouchat. A zo to také obrovský dík. František

J. Eder Reagovat title= 21:02:33 30.09.2019
Dobrý večer,
jsem student střední školy, pro kterou jsme se spolu s dalšími studenty rozhodly založit školní časopis. Hned druhé číslo bychom chtěli věnovat tématice uplynutí 30 letům od Sametové revoluce. Kdosi přišel s nápadem, že by bylo zajímavé vytvořit anketu, při které bychom položily lidem jednoduchou otázku: Jaká vzpomínka se jim vybaví, když zazní slova Sametová revoluce?
Chtěl bych se prostřednictvím tohoto mailu na tutéž otázku zeptat i Vás.

Předem děkuji za odpověď, Jonáš Eder.

Jiří Černý Reagovat title= 16:42:18 22.09.2019
Štefane, mně to taky nic neříká.

Stefan Trenkler Reagovat title= 17:39:02 19.09.2019
Dobrý deň. Mám v pamäti z mladosti Zagorovej verziu Let it be, "Jo bejt tvoje láska, to se smí". Pýtal dom sa jej, vraj si nepamätá. Čo Vy?? Vďaka. Štefan Trenkler, Prešov.

Václav Maxa Reagovat title= 16:14:12 18.09.2019
Dobrý den, pane Černý, rádi bychom v naší kavárně na Praze 10 pořádali tématický večer s Vámi. Prosím o sdělení podmínek uskutečnění.
Děkuji. S pozdravem Václav Maxa.
Ji�� �ern� odpověděl/a:
16:44:34 22.09.2019
Václave, v Praze už víc pořadů dělat nemůžu. Ale za váš zájem děkuju.

Ji�� �ern� Reagovat title= 14:48:45 13.09.2019
Angelo, to mi vůbec nic neříká.

Angela Bergerová Reagovat title= 22:23:27 28.08.2019
Kdysi, snad koncem šedesátých let, byl v časopisu Mladý svět uveřejněn krátký článek o tom, jak v sedmdesátýh letech do Prahy přijeli Beatles a na závěr jejich vystoupení, semtam nějaký v řadě osamělý pětatřicetiletý divák zatleskal. Pane Černý, nevzpomenete si na autora článku?

Karel Reagovat title= 15:51:05 25.08.2019
Vážrný pane Černý, na moji facebooku mám jednu hudební skupinu s báječnou skladbou, ale již nevím název ani skladatele. Prosím o pomoc. K.J.
Jiří Černý odpověděl/a:
09:48:28 17.09.2019
Karle, já facebook nepoužívám.

Návštěvní kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička