Návštěvní kniha
 
Jméno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

Eva Vařejčková Reagovat title= 20:27:14 17.04.2019
Přeji dobrý den pane Černý, ráda bych s Vám domluvila vystoupení v Polné u Jihlavy v rámci akce Hovory Rés publica, pokud to bude možné a budete mít zájem. Nenašla jsem na Vás jiný kontakt, abychom to nemuseli řešit veřejně. Můžete mi napsat, jak mám postupovat? Mnohokrát děkuji, Eva Vařejčková.

Jiří Černý Reagovat title= 20:44:32 14.04.2019
Děkuji, Lukáši.

Jirka Černý

Lukáš Reagovat title= 23:47:47 12.04.2019
Pane Černý,
potěšilo mě dnes Vaše vzpomenutí na Karla Kryla -nemám opravdu rád, když se v dnešní době kdokoli glorifikuje a idealizuje - je to bohužel současný trend, každopádně Karel Kryl si zcela právem zaslouží titul skvělého rétora, básníka a hlavně i interpreta se všemi "bohémskými" nedostatky. Jeho hudba je tu stále, stále aktuální a možná i více apelující než kdysi ...
U Vás speciálně umocněno vlastním přátelstvím s ním ... Nechť ho každý vnímá bez příkras jako velikána své doby

Ladislav Chodílek Reagovat title= 04:50:00 10.04.2019
Chachá, všem skeptikům...
Jak to bylo s tou Peticí? Jednodušší, než facka těm, kteří by si ji zasloužili: Pan Rejžek v Posledním slovu správně a trochu ironicky poděkoval ČRo2 za svérázný dárek panu JČ k Vánocům i k narozeninám. Pak už mi jen stačilo založit Petici, přiznat Rejžkovo autorství a přes CtrL-C to tam šupnout. Denně přibývalo cca 50 podpisů, což bylo milé. Pak stačilo upozornit "pár" vlivnějších skupin na FB a iniciativa "Milion chvilek pro demokracii" ji už pořádně rozhýbala. V tu chvíli se objevili škarohlídi, kteří mi psali do zpráv, ať se na to vy.eru, že se tím nic nezmění a dokonce: "Nech starce jezdit po městech a co vyšilujeme!" - autor? Světe div se: Opět pan Rejžek. Denně jsem posílal odkazy na teď už stovky přibývajících petentů jak redaktorce programu, tak jejímu sluhovi-vedoucímu. Zmínky na Novinkách, v TV zprávách a dokonce i v listech Parlamentních. :-) Až se nakonec i říďa musel vyjádřit a pana Černého pozvat ke kulatému stolu...dál to už znáte. Tož není to prča? PS: Panu Z. Kunderovi díky za spolupropagaci, ač se osobně neznáme.
Jiří Černý odpověděl/a:
09:44:48 10.04.2019
Dodatečně děkuju, já o té petici věděl až když mi někdo, hlavně Dáša Dvořáková z Kaštanu, poslal souhrnnou zprávu. Mimochodem: skeptikům jsem se nedivil. A rozuměl jsem i těm, kdo říkali, že na mém místě by už se do rozhlasu nevraceli. Teď ještě aby ze mě na Vltavě nměco kloudného vylezlo. Ztratil jsem těmi půtkami čas i energii.

Jiří Černý Reagovat title= 14:17:27 06.04.2019
Dobrý den, pane Kloboučníku. Moc vám děkuju za to uznání. Pokusím se i na jiné stanici, Vltava, a v jiném pořadu, Sedmé nebe, pomoci nám všem nacházet dobrou hudbu.

Josef Kloboučník Reagovat title= 12:33:54 06.04.2019
Dobrý den pane Černý, chtěl jsem Vám jen říct, že mi moc chybíte se svým pořadem Klub osamělých srdcí... na Dvojce. Vůbec mám pocit, že Dvojku s tím novým schématem a novými lidmi dost zazdili... V podstatě to bývala moje nejoblíbenější rozhlasová stanice a během měsíce jsem ji takřka přestal poslouchat. Ale k věci - Vám jsem chtěl napsat hlavně to, že jste stále mojí inspirací v tom, kde hledat dobrou hudby. Za to Vám patří můj veliký DÍK!

Martin Kapek Reagovat title= 12:53:07 02.04.2019
Dobrý den, pane Černý, velice rád bych Vás opět přivítal v Hranicích. Bohužel nemám na Vás kontakt, Martin Kapek MKZ Hranice 733510162

Martin Reagovat title= 12:13:37 20.03.2019
Vážený pán Jiří Černý. Časopis MOJO dáva 4 hviezdičky novým albumom kapely Our Native Daughters(Rhiannon Giddens) a Glena Hansarda.

Pavel Čapek Reagovat title= 11:43:24 13.03.2019
Vážený pane Černý, už dlouho myslím na to, že by měla být zpracována hudební historie "Hanspaulky" a že Vy jste ten, kdo by byl tou nejlepší osobou pro toto téma. Řad muzikantů znáte osobně, protagonisté jsou stále aktivní a Vy jste u toho také byl. Lákalo by Vás to ?
Pak by mě zajímalo co říkáte češtině v mediích. Pamatuji se, jak jste v melodii upozornil na to, že budoucí čas není "budu tě nést, ale ponesu tě". Neustále slyším "budeme se soustředit" místo soustředíme se. S úctou Pavel Čapek

Jana Salcmanová Reagovat title= 03:39:36 13.03.2019
Vážený a mému srdci milý pane Černý, obávala jsem se o vaše zdraví, když jsem slyšela jen reprízy Seržanta Pepře v rozhlase.Jsem tedy ráda, že jste v pořádku a relativně zdráv.Ale velmi mě mrzí, co jsem se tu dočetla o jednání Rozhlasu s vámi a o zrušení pořadu.Poslouchala jsem ho pravidelně a patřil k mým týdenním radostem.Líbí se mi váš hlas, projev a to, co říkáte.Rozhlas dělá velkou chybu, když takto jedná.Napíšu tam rozhořčený dopis, abych vás alespoň takto podpořila.Těším se na setkání s vámi a posluchači Seržanta na některé z vašich poslechovek.Bůh vám dávej sílu překonávat lidskou blbost.Jana Salcmanová

Návštěvní kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička