Návštěvní kniha
 
Jméno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

Miroslav Pošvář 21:06:28 12.02.2009
Petici na podporu Svatého Otce proti současné štvavé kampani médií, židovstva i mnohých "katolických" biskupů (včetně Miloslava kardinála Vlka) jsem však podepsal. (Těm, kteří nyní dávají Sv.Otci spolknout nejednu hořkou pilulku, patrně vůbec nebude hloupé se nakonec předhánět v líčené "radosti" z návštěvy papeže a organizovat masové zvolání typu "přijeltaťkazvatikánu" aj...)

David 04:52:21 09.02.2009
Děkuji Miroslave, jsem rád za lidi, kteří si nenasadily jednoznačné růžové brýle a posuzují podle ovoce. Nedejme se strhnout k neodůvodněnému veselý v zásadních otázkách, které nejsou vyřešeny a někdy se na ně díváme jako by je "tradiční" papež už vyřešil. Zmiňovaný "trident", také ještě veřejně neodsloužil, proč? Dle jeho slov je vyjádřením téhož.

Miroslav Pošvář 21:54:42 07.02.2009
Milý(á) Rendo, souhlasím s Vámi, že návštěvu papeže ČR by bylo lépe zrušit. Ale kým? Naši círk.hierarchové jej tu potřebují pro obhájení své nevěry před katolickou veřejností. Ostatně - sám Svatý Otec mnohé naděje u věrných katolíků již poněkud - zklamal. Slova a vydané dokumenty jsou jedna věc, konkrétní činy a příklad věc druhá. (např.:nemělo být už předloni závazně zavedeno "ZA MNOHÉ" místo "ZA VŠECHNY"? - když prý o nic nejde, proč se těch "VŠECH" naši kněží tolik drží? Myslím proto, že výraz "PRO MULTIS" nesedí teologii všeobecného osvobození... )

Renda 20:37:50 07.02.2009
Papež by měl návštěvu ČR raději zrušit.cHTĚJÍ JEHO NÁVŠTĚVY ZNEUŽÍT.U dělat z papeže cvičeného medvěda, budou se s ním objímat, aby to vyvolalo dojem, že jsou v jednotě. tito modernisté a heretici již dávno v jednotě nejsou. Byl by pro ně šok, kdyby papež v Praze odsloužil Trident, to by se jim huby protáhli, i mládežníkům, kteří se chystají udělat z papežské mše svoji šaškárnu.

Petr Šimůnek 17:56:23 07.02.2009
Zdař Bůh a neustávejme v modlitbách za svaté kněze .

Borovský 16:14:30 07.02.2009
Svatému Otci za jeho čin patří neskonalé "Pán BůH zaplať!" a panu kardinálu Vlkovi zab jeho reakci bych řekl "Děkujeme odejděte!"

kozrwxm 14:21:37 05.02.2009
Ještě dodávám k tomu dopisu z Vatikánu: co mohl Ratzinger dělat, když shora slyšel: "Bratře, hlavně láska!" Asi to měl těžké.

Jan Šimek 13:50:49 05.02.2009
Děkuji Johnu Vennari za tento článek a Michalu Semínovi za překlad. Boj ženy a hada či draka začíná zvyšovat na intenzitě. Musíme zvednout hlavy a úplně se postavit na stranu Neposkvrněné. Ona říkala: Mé Neposkvrněné srdce zvítězí. Kristus říká o Církvi: A brány pekelnéji nepřemohou. Otázka však je, pod kterým praporem každý jednotlivec je? To se musí každý sám denně ptát a prosit o milost a milosrdenctví, aby patřil pod vítěznou korouhev Srdcí Krista a Marie.

kozrwxm 13:46:50 05.02.2009
Ten pán uvádí tři body. Bod 1. je sice uskutečněn, ale s jakými přetrvávajícími potížemi. K bodu 2. se na rozdíl od toho pána domnívám, že bude snadnější. A to proto, že sice jde o věroučnou otázku, která se ale větší částí týká přirozené, nikoliv nadpřirozené oblasti - proto také se obě stanoviska zdají tak neslučitelná a tvrdě stojící proti sobě. Při řešení nelze mlátit jeden druhého, ale je třeba postupovat rozumově, cestou distinkcí. Myslím si, že celý problém tkví v detailním upřesnění, co to je "náboženská svoboda". Jeden si pod tím představuje zlo, druhý dobro. Je třeba si to detailně, opravdu detailně objasnit. V dekretu o církvi v denšním světě je toho rozmazaného mnohem, mnohem víc, než v dekretu o náboženské svobodě. Pak jsou tu praktické problémy: třeba to Assisi bylo jasné zlo a myslím, že papež od toho pak ustupoval, ale nijak nápadně. Dodávám, že debaty s protestanty, kde se taky snažily obě strany o jakési rozlišování, byly a jsou nemožné. To byl nesmysl. Ale u dekretu o náboženské svobodě jde jen a jen o metafysiku. Ale jak chtějí obě strany distinguere, když jedna strana zahnala metafysiky do kotelen a zbavila je úřadů? To se musí napravit ještě předtím, než debata začne. Ahoj!

Návštěvní kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička