Návštěvní kniha
 
Jméno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

Lucie K. Reagovat title= 17:54:08 30.11.2012
Ahoj,
moc se mi tvé psaní líbí a přeji mnoho úspěchů v životě.
Já jsemjiž také nevidomá,dříve slabozraká a byla jsem náramně spokojená, život s holí sem si vůbec nedovedla představit no a jsem tam už také! Mám světlocit a za něj sem ráda.
Mám zdravého partnera a zdravého čtyř letého syna,bydlíme v Praze a doufám, že se nám podaří mít i holčičku.
Když jsem ještě slušně viděla pracovala sem v nemocnici jako ošetřovatelka a opravdu je to velká zkušennnost do života, vážím si toho období.
Přeji moc pěkné dny a krásný počínající advent
Lucka

Sayuri Invisible Reagovat title= 10:12:29 01.09.2011
Ahoj, tvé stránky jsem chválila už mockrát (na svém blogu, v duchu i u tebe) :D, napíšu ti proto spíš zprávu informativního rázu, a to, že jsem se rozhodla blogování nezahodit. Najdeš mě na stránkách unOriginal.blog.cz pod novou přezdívkou ~Corelaine-sama. (Moje stará je Sayuri Invisible, možná si vzpomínáš na blog say-ur-invisible). ;)
....
No, ale aby to nevypadalo jako reklama, přidám přeci jen trochu té chvály: strašně se mi líbí tvoje recenze ke knihám, jsou opravdu poutavé, že mám hned chuť se do nich taky pustit (do knih, ne do recenzí)! :))
Jen tak dál! ^^

kiley Reagovat title= 15:41:12 15.07.2011
ahoj,,dessing je úchvatný,,dokonalý,,supr,,...
o čem je tvůj blog??
rady??no,,možná sem taky dávej nějaké upravené obrázky nebo alespon nějaké obrázky ,,protože pak ty lidi ti k tomu víc řeknou ,,třeba dávej obrázky k tomu tématu
tak to myslím takže např.:ti dáš jako článek duchy a můžeš tak k tomu článku dát nějaké duchy já newim nějak tak jsem to myslela ,,protože pak ty lidi se ti v těch komentářích lépe vyjádří atd.....
máš hezký blog..:)))

Lissa Dragomir Reagovat title= 10:11:37 07.07.2011
Ahoj, woow.. :D
Nemýlím se jestli řeknu, že Neriah je z knihy Strážci času? Mimochodem, zajímavě dělaný blog.. Chvála.. :) Někdy se ozvi ;) ZAtím se měj a vzhůru do dalšího psaní :)
Neriah odpověděl/a:
11:11:44 07.07.2011
Máš u mě malé plus, že víš odkud tu přezdívku mám :O) Ne tak úplně kvůli té postavě, ale to jméno se mi zalíbilo a hezky mi znělo, tak jsem si ho ukradla :D
Jinak díky za chválu :)

Barunka Charlotte Reagovat title= 16:31:39 04.01.2011
Jsem naštvaná, protože mi nejdou přidávat komentáře, takže to napíšu sem. :-)
Chtěla jsem ti napsat i k těm Vánocům i k Novému roku, ale nešlo to, takže: Neriah, tobě všechno to, co jsi psala, a dvojnásob. S tím, že život se má žít máš pravdu, toho se drž. Vážit si člověk sama sebe musí a co si budeme povídat, zkrátka si musí i dokazovat, že na spoustu věcí má (taky by se za to měl sám přiměřeně chválit :-)). Přeju ti, aby ses držela všeho toho, co jsi tady napsala :-)
To je moje přání ke článku o Novém roce :-)

David Bachmann Reagovat title= 10:37:31 27.12.2010
Mám hodně oblíbených blogů, ale tenhle tvůj mám rád. Je na něm vidět, jak se hledáš a jak poctivě to děláš. Originalita je fajn, ale nemusí být za každou cenu. Taková Natálie Kocábová originální je, ale je to taky to jediné, co má. Tobě přeju šířku záběru, čím dál lepší formu psaní a menší strach z toho, co napíšeš a hodně čtenářů, kteří tě pochválí! Za chválu si nic nekoupíš, ale dává sílu psát dál.

Chiara Reagovat title= 13:14:47 11.12.2010
Ahojky, máš moc krásný blog a hezky píšeš. Bylo by mi ctí, kdybys navštívila i mou maličkost v mém naprosto bezvýznymném světě.

PS.: Kása! Když jsem se dostala na tvůj blog vykulila jsem oči a řekla si WOW!

Punerank Reagovat title= 19:47:48 20.11.2010
Je mi ctí být úvodem ve tvé málem zapomenuté návštěvní knize a tak se tady vítám! Slibuju, že kromě fantasy si přečtu cokoli!
Neriah odpověděl/a:
20:06:41 20.11.2010
Já tě zde vítám a děkuji za to, žes nedovolila, aby byla má návštěvní kniha zrušena z důvodu, že tu není žádný příspěvek. :)))) To by mě převelice mrzelo, takovou práci jsem si s tím dala...:_D

Návštěvní kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička