Návštěvní kniha
 
Jméno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

Josef Dvořák 23:34:28 17.06.2016
Jiřino,stránky jsou super!! Jsem moc rád,že jsme se poznali a doufám,že se zase někde uvidíme.Třeba na mašinách ;)

Jarda Janků 13:41:51 21.11.2015
R1, I2, N3, L4, C5, G6, D7, O8, E9, J10

Míla Klauz st. 21:12:33 20.11.2015
R1, G2, I3, H4, O5, P6, D7, L8, N9, M10.

CONNY pro Mílu 09:12:19 24.06.2015
Mílo, moc ti děkuji za slova uznání. Dělám to rád, protože mi to jednak baví a i když už tam Kuba není, tak mi nějak ti naši kluci přirostli k srdci

Míla Klauz st. 18:51:24 22.06.2015
Ahoj Conny. Jsem moc rád, že pokračuješ v práci na stránkách. A smekám před tím, jak to děláš. Většinou jen ten, kdo si to zkusil, ví kolik práce a starostí s tím je. Ještě jednou dík a respekt k Tvojí práci. Míla

Conny 17:36:12 13.02.2015
Panebože... to je zase blábol!!

Stoper 16:14:02 13.02.2015
Pane Kondelíku, fotbalu nerozumíte a Vašimi nevhodnými příspěvky ubližujete hráčům a hlavně i svému synovi.... a argument, že stránky jsou Vaše jen potvrzuje Vaši ubohost, protože se vyjadřujete k týmu, který Vám nepatří... pokud tedy již nejste majitelem fotbalového Benešova nebo alespoň trenér ...

CONNY 18:48:56 09.02.2015
Vážení přátelé, i nevážení (zneuznaní a ukřivdění anonymové
Myslím si, že toho uražení bylo dost a chci dát do pořádku některé věci, které se mi hrubě nelíbily: 1. Uvědomte si, že stránky, které tak kritizujete, jsou výhradně mým majetkem, nevyjadřují oficiální stanovisko SK Benešov a mohu si do nich tedy psát co se zlíbí. Snažím se sice o objektivní posuzování, ve fotbale pracuji už 12 let a myslím si, že tom alespoň trochu rozumím, nicméně někteří tuto moji snahu špiní. Asi si nedovedou představit, co času našemu webu věnuji, protože podobnou věc by vůbec vytvořit nedovedli.
Když jsem byl ve věku našich kluků, stal jsem se dorosteneckým mistrem ČR v hokeji (PZ Kladno), v pozdějším věku jsem byl 3. v mistrovství ČR v motokrosu. Takže se ještě docela dobře pamatuji, jak "ostří" na nás byli trenéři, jenže něco jiného by to bylo dejme tomu v přípravkách, ale 18-ti letí kluci se mojí kritice můžou jenom zasmát.
Je zajímavé, že když jsme na podzim všechny "válcovali" a je vyzvedával do nebes, tak bylo vše v pořádku, nikdo mi nenapomenul, jak to píšu blbě. A když si dovolím zkritizovat špatný výkon některých hráčů (svého syna nevyjímaje - můžete si přečíst ve starších referátech), tak se ukřivdění tatínkové mohou zbláznit. Jenže znovu opakuji - kluci jsou plnoletí a vůbec je to nesebere, jak si někteří myslíte.
Příklad: V posledním utkání jsem "sepsul" Zděnka Haška, kterého mám jinak velice rád. Ale copak mám psát, že hrál dobře, když byl opravdu "tragickej". Tak to napíšu a Zděnda zase příště bude válet jako hrom a nic se neděje.
Pak chci vysvětlit neustálé narážky na mého syna
Jakuba. "Hvězda z Prahy" "... jsem zvědavej kam ten váš zázračný synek půjde příští rok", "v Praze ho nechtěj" atd. Hvězdu z Kuby udělali hlavně jeho předchozí trenéři, byl v nominaci v nároďáku U16, pak v Bohemians přeřazen hned o 3 kategorie výš do U19. Tam ale příšlo zranění, půl roku stopka a následné hostování zde v Benešově.
Pro toho zvědavého pána kam půjde Kuba příští rok - tak máme 3 nabídky Real, Chelsea a Bayern - tak nevím pro co se rozhodne. On už se ale rozhodl: Loni v červenci dostal povolání do kempu Bohemians, kde mu bylo oznámeno, že bude dělat golmanskou jedničku v U19 pro nadcházející sezónu. Milý Kuba ale trenérovi poděkoval s tím, že se mu v Benešově líbí a do Bohemky už nechce. Určitě v tom ale je hlavně zájem úspěšně složit maturitu a pokračovat na VŠ, kde chce studovat medicinu. Takže tím je doufám vysvětleno, kde bude Jakub příští rok. Nejspíš v nějakém Sokolu Horní-Dolní, když si ho od Bohemky koupí za 250.000 Kč.
Slovo závěrem: referáty si budu psát dál a kdo je nechce číst, nebo ho pohoršují, ať sem prostě NECHODÍ.
Máme čtenářů a příznivců víc než dost. A taky snad trochu DEMOKRACIE

Roman Hecht 00:49:08 15.05.2014
Čtu si tady některé příspěvky a po vlastní zkušenosti si myslím že největší problém tohoto mužstva jak jsem se přesvědčil při zápase v Roudnici nad Labem je jeho trenér, celou dobu tam sprostě nadával, urážel každého dokonce i rozhodčí a radil jim jak mají dělat svou práci a když mu to bylo málo tak slovně urážel a napadal i diváky, ted mě a to jen proto že jsem si dovolil dvakrát projít kolem střídačky když jsem fotil, takže pokud má team takového trenéra tak se pak nemůžou divit, jinak něco takového jako bylo chování trenéra Sokolva jsem za celou dobu focení nezažil.

FANDA 08:46:33 21.10.2013
Zdravím emigranta Connyho!!!!

Návštěvní kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička