Kniha návštev
 
Meno: 
Email: 
WWW: 
  1+1=

    

nicol 19:43:19 02.04.2013
Půjčka na cokoliv http://www.pravapujcka.cz

Martin 16:28:54 15.02.2013
Super, gratuluji!

CH*Spotted Beauty 13:36:53 28.10.2011
Dear Michal & Marcela
thanks for Berardius! He is super nice! He is doing well and we send best wishes from Switzerland! Hugs, Franziska & Cats

Jana J. 13:31:42 22.08.2011
Gratuluju ke skvělému úspěchu Vaší kočičky Kirppu na letošní brněnské výstavě koček Interfelis.

Dagmar Hrušová 18:49:51 26.11.2009
Dobrý den Paní Wolffová,
jsem chovatelka Marlina. Objevila jsem vaši zprávu a jsem hluboce zděšena. Chovatelé z německa, kterým jsem kocourka před pěti lety prodávala vypadali velmi seriózně. Dokonce jsem s nimi hovořila loni v létě a paní mi říkala, jak se má Merlinek dobře. Nejsem si jistá jak vám poradit, takto týrané zvíře bude opravdu složité vrátit zpět do běžného života, nemohu vám poradit víc, než ohromnou trpělivost a opatrně pomalu získávat jeho důvěru. Jediné co mě napadá pro podporu jeho psychiky jsou Bachovy květy, se kterými bohužel sama zkušenost nemám, ale znám dost chovatelů, kteří ano. Moc mě mrzí, čím si kocourek prošel a doufám, že konečně našel milující domov, kde se mu dostane láskyplné péče. S pozdravem Dagmar Hrušová

Jana Jindrová 18:22:44 25.11.2009
Dobrý den, paní Wolfová,
ráda bych zde reagovala na Váš příspěvek o pohnutém osudu kocourka Merlina. Nejsem sice chovatelka ocicatů (máme však patnáct domácích koček), ale jsem jejich bezmezná obdivovatelka a autorka několika článků o nich v časopisech. Kocourka Merlina jsem také znala, takže pokud máte zájem, ráda Vám napíšu, pokud mi na sebe zde zanecháte nebo pošlete kontakt.

An 10:52:32 22.11.2009
Dobrý den,
před rokem jsme si koupilli kocourka ocicat Merlinka( Merlin Rubelit), 5let.Před náma ho měli další 3 chovatelé, kteří se ho zbavovali jeden po druhém, až jsem si ho našla já s manželem a ujali jsme se ho s tím, že je to zdraví kocourek. postupem času jsme zjišťovali, že má kocourek spoustu neduhů. Nejsme chovatelé a brali jsme si ho z lítosti. Paní měla kocourka zavřeného v malé budce, pouštěla ho jen na krytí, živen byl psíma granulema a navíc dostával jen nějaké vitamíny aby nestrádal díky psí stravě. Dostali jsme ho zahleněného, se svrabem v uších, přerostlíma drápkama. Snažili jsme se mu udělat pohodlíčko,aby se cítil dobře. Ale stále je vyplašený z každého prudkého pohybu, je jen tam, kde jsme ho postupně nosili, aby věděl, že na to či ono místo může. Je ale stále hodně plachý a já bych potřebovala poradit, zda by se s ím dalo něco dělat, aby si přece jen trochu víc zvykl a věděl, že v domě hranice nemá. Je nehravý, neumí používat škrabadlo, tak jsme pořídili stromové škrabadlo, to taky nepoužívá, ... Na bježné kočičí žrádlo si zvykal asi půl roku. Nenechá se vzít do rukou, přesto že byl na výstavách což má i v pase. Na kšírkách a vodítku taky neumí... Před měsícem musek jít na operaci, protoře mu na vetrinární klinice zjistili nádorek v tlamě. Vyoperovali ho, stálo nás to asi 8 tisíc. Zjistili že byl nejspíše několikrát neléčen, nemoci se mu usadili v těíčku a proto se mu dělají ty nádorky v tlamě. Už ho máme zase zpět.
Přesto bych Vás chtěla poprosit, zda by jste mi nemohli poradit, jak Merlinkovi přilepšit, jak ho třeba zvyknout na náruč či hlazení, co mu dávat víc jak granulky a konzervy.... Přece jen se stal členem rodiny amáme ho tady všichni moc rádi a chceme, aby tady byl keště dlouho.
Moc děkuji za odpověď. Pokud by jste mi mohli odpovědět na můj mail.
Pěkný den a přeji spoustu úspěchů s kočičkama a kočičkám hodně zdravíčka. Wolffová

Barbara 12:08:13 25.09.2009
Witaj Marcelko,masz piękne koty i super osiągnięcia. Strona też bardzo ciekawie pomyślana !
Do zobaczenia na wystawie w Bańskiej Bystrzycy. Barbara

Maroš Macko 13:37:59 10.05.2009
Ahojte. Pozeram si vasu stranku a je super.

Dorotea 20:42:44 08.11.2008
Hello,

wish you continue the breeding, we missed you on ocicat walk.
We are expecting our first kittens, they should be around New year...
Hugs,
Dorotea and Harski ocicats
www.harski.net

Návštevná kniha www.weblight.cz

Lomboo.cz - Vtipná těhotenská trička