Přidej zprávu ·»
Pavlína K.: Dnes na Plzeňské a v jejím celý bílý den vesele svítí poiliční světla, tomu říkám šetření elektřinou!!!
Leo: Lze někdy vyjádřit silný nesouhlas s připravovanou zónou placeného stání v Košířích a na Smíchově? Nebo je již pozdě?
L180R: http://www.novinky.cz/domaci/181507-absolvent-plzenskych-prav-dostal-od-prahy-5-luxusni-pronajem.html
Karel H.: Ale prý jsou v budově kvalitní zubaři, tak se tam asi poptám, ten můj je na nic.
karel: jedna paní povídala....
Karel H. – pokrač.: Jedna moje známá tam také léta bydlela, pak ji majitel honil po soudech, vymýšlel si na ni všemožná obvinění, aby ji dostal za každou cenu pryč. A tak nakonec udělala to nejrorumnější, co udělal mohla: zadlužila se a koupila byt. A teď, jak sama říká, má konečně klid. I úroveň bydlení u ní šla rapidně vzhůru. Ono stačilo, když někdy popisovala, jak to tam vypadá a jaká individua se tam také zdržují.
Karel H.: Potřeboval jsem něco vyřídil v jedné firmě sídlící v budově (bývalých) Ženských domovů v ulici Ostrovského s číslem popisným 253. Budova snad už je celá obsazena všemožnými subjekty, které v ní mají kanceláře. Tedy mě napadlo nahlédnout do katastru nemovitostí, jak se to s ní vlastně má a byl jsem opravdu udiven, když jsem četl: "Způsob využití: bytový dům". Přitom tam údajně snad již nikdo nebydlí, ve skutečnosti jsou tam jen samé kanceláře, lékařské ordinace apod., ale byty sotva.
Marťan: No, ono jak se to vezme, pane odjinud, někdo jde se starostou, jiný proti němu, jak už to tak bývá.
Pražan odjinud: Nemáte pocit, že tyto stránky navštěvují především příznivci starosty Jančíka?
Karel: Přece za ním na radnici, ne?
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně