Přidej zprávu ·»
HC: Zlato Ester Ledecké? Jasný vzkaz všem, kteří kvůli tzv. kariéře kašlou na své potomstvo. Janek mohl roky rokoucí s obřím úspěchem obrážet kulturáky po celé republice, mohl vydělat další spousty peněz. Místo toho se věnoval dětem.
HC: Po delší době jsem pustil @radiobeat_cz a hrají skvěle. Klobouk dolů
HC: Jana Rejžka vyhodili z Lidových novin
HC: Nejzábavnější účet na Twitteru? @PREZIDENTmluvci
Snoopy: ahoj všici :D
HC: Kromě mě na Mikroblog přispívají samí veselí lidé
naruto: kdo zna naruta
hooo: hoooo
HC: Kdo si myslí, že bez něj by to nebylo, tak bylo. A možná i lepčí
HC: Seriál Shameless: http://bit.ly/2hVEko1 drží i v 8. řadě nastavenou laťku.
HC: A dál?
Hektor: Co vytváří nebo ovlivňuje megatrendy jsou změny v ekonomice, obyvatelstvu nebo liských hodnotách.
Hektor: Megatrend je dlouhodobý posun v chování které má celosvětový dopad
HC: Rýmička stačí na to, aby si pán tvorstva uvědomil, že je jen (dočasným?) hostem ve svém těle, které si dělá, co samo chce.
HC: Hlavní přínos 17. listopadu 1989? Dal jsem se dohromady s lidmi ze skautu, ze střední a z vysoké školy. Před revoluci moje střední neexistovala a na mé vysoké mohli studovat jen vojáci.
HC: Před časem jsem zmiňoval seriál Černé zrcadlo: http://bit.ly/2yArWQY (Slabší povahy, nechť 1. díl vynechají) Teď jsem u 5. dílu 3. série a pořád drží laťku. Takové vymazlenější Krajní meze, chybí jen komentář pana Lukavského.
HC: Když se podívám na slovenský zpravodajský server, neznám krom Fica nikoho. Od rozdělení federace už uběhl nějaký ten pátek. Daří se jim líp než nám, ačkoli tomu bylo vždycky naopak. Před rokem 1989 česká připosranost fungovala stovky let. Teď vítězí sebevědomí a draví Slováci.
HC: Topolánek je mazaný. Nedá kamarádovi milost. Ale vyhlásí amnestii, která se bude čirou náhodou týkat i Dalíka. Mirek jede
HC: Za prezidenta volím Topolánka!
HC: Ahoj. Každý guru najde svého žáka
ahoj:
ahoj: HC je velmi hloupý
ahoj: chargffjhm
HC: Kalousek si připadá v rámci chaosu jako ryba ve vodě. Po volbách bude tahat za nitky právě on. Jedinou nadějí je, že TOPka neprojde.
HC: Je za kauzou Liglass Kazma? Dozvíme se před Vánocemi
HC: Vzkaz pro @skupinasuman a protiBabišovské novináře: Lidi, kteří chtějí volit @AndrejBabis, vědí o tom, jak mazaně šel po dotačních penězích.
HC: Lidl získal díky křížům zdarma spoustu publicity. Zároveň rozjel ofenzivu se stravenkami. Hezká náhodička. Lidl má pod čepicí
HC: Kvůli objížďce trvá cesta do práce o 15 minut déle, než má. Ztrácím měsíčně 300 minut. To jsou 3 celovečerní filmy. Ta moje zlobí od června.
HC : Dle Realistů lezením do zadku ČR respekt nezíská. Jak při naší velikosti respekt získat? Snad jen záchranou světa.
HC: American Gods je opravdu zdařilým seriálem: http://bit.ly/2vfWrNN Kdo ví, kdy a jestli se objeví na některé z českých televizí?
HC: Jaký je rozdíl mezi důstojnou a nedůstojnou existencí? Asi jako když vynášíte plný hnědý nebo zpevněný modrý sáček do koše
HC: Václav Klaus, ml. chce moc až moc.
HC: Tady to musí být: http://bit.ly/2uEvRuH - Málo známý film, který je vymazlený ze všech stran.
HC: Všechno dobré dřív nebo později zkurví. Viz KK arašídy, které byly spoustu let skvělé a byl problém najít mezi nima hnusný burák. Poslední dobou jsou mastnější a zakrslejší
HC: Seriál Ash vs Evil Dead je důstojným nástupcem legendární filmové trilogie, snad jen humoru mohlo být trochu víc: http://bit.ly/2sRhEff
HC: Zvrat v boji o Hrad - Bude příštím prezidentem Václav Klaus?
HC: Průšvih v práci: Čas ukázal, že se nadřízení zmýlili a já měl pravdu. Jsou na mě pekelně nasraní. Nemilé.
HC: Horace and Pete: http://bit.ly/2s7a407 Seriál tak skvělý, že snad tvůrcům pošleme nějaké peníze
HC: Ivan Pilný se naschvál prezentuje jako lakomé arogantní hovado. Aby bylo všem jasné, jaký byl Andrej skvělý ministr financí.
HC: Nové díly seriálu Twin Peaks těžko zaujmou někoho, kdo nebyl fandou těch původních. Dnešní mladí vyžadují větší tah na branku.
HC: Začátkem roku 2013 jsem napsal článek USA opouštějí Afghánistán - Příští zastávka KLDR: http://bit.ly/2oK7BTG
HC: Banderas bude hrát Saddáma Husajna: http://bit.ly/2oVMJN0
HC: The Autopsy of Jane Doe, pěkně vymazlený horor: http://bit.ly/2opp45m
Nugger : top kek
HC: Babiš se kvůli volbám žení. Zeman kvůli prezidentské volbě zvažuje propuštění Kajínka. Co nás ještě čeká?
HC: Skvělý seriál Sedmilhářky - Je radost se dívat: http://bit.ly/2mTGKJ2
HC: Slyšel jsem v rádiu opravdu ubohou coververzi písničky Myslel jsem si, že je to láska. "To je hrůza," říkám. "Právě dozpíval Michal Hrůza."
HC: Život nejspíš není závod s ostatním. A když je, tak cílovou pásku představuje smrt.
HC: V červenci - Skvělý film, romantika, sranda, super atmosféra: http://bit.ly/2n1LSsO V roce 2000 byl ještě svět v pořádku.
HC: Zanedbávané děti zabily plameňáka: http://bit.ly/2m40J7n. Děti sledovaly rodiče aplikující drogy: http://bit.ly/2nqwAzo. Ať si dítě klidně umře, hlavně že je rodina pohromadě: http://bit.ly/1ehkwQE
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně