Přidej zprávu ·»
Laura: díky za odpověď :) kouknu se tam
Autor: Díky, já jaksi ztratila náladu sem psát. Někam se mi snad i zatoulalo to heslo a teď píšu spíš tady - http://www.anime-manga.cz/ Pod nickem Aleiska
Laura: Já... nějak jsem našla tenhle blog - fakt celkem div :) ale hrozně mě zaujal... a je mi sakra líto, že už nepíšeš a tak... Nevim co napsat, ale fakt doufam, že si to přečteš. Hrozně věcí mě tady zaujalo, tolik, že je to pro mě... prostě něco super a neobvyklý :) většinou je všechno nudný a... jenom doufam žee si to přečteš :) asi si tě necham nějakej čas otevřenou kdyby náhodou někdo odepsal, ale to je stejně jedno... nonic - stejně je jedno jak divnej ten komentář je když si ho nikdo nepřečte
Autor: Vím, že to tady nikdo nečte a tak kolem a já... to tady balím. mějte se fajně a já jdu zase pryč. PS: Bývalá majitelka a autorka těhle stránek.
Kris: Ahoj lidičky, včera jsem se něco dozvěděla co mě fakt dost vzalo a na ten popud sem napíšu jedno fanfiction na K-pop, přesně řečeno na Super Junior. Nechte se překvapit.
Kris-autor: Díky. Alespoň jeden... z mála.
Zarame: Jsem moc ráda, že píšeš. Hlavně nepřestávej byla by to škoda. Sedím u toho co píšeš třeba i do tří do rána, jen protože je to tak skvělé, že to musím číst několikrát. Tak prosím, piš dál.
Autorka: Zase já. Vím, že to nikdo nepřečtete, ale mě to nevadí. Vyhrožuju, že přestanu psat. Že mě to nebaví, ale nakonec se ke všemu zase vracím. Napíšu, že končím... nikdo na to nereaguje, ale já přesto pokračuji. Proč? Ptám se sama sebe a odpověď nepřichází. Píši, protože chci, i když to nemá žádnou cenu anebo váhu. Snad jen... pro mě. Díky za to že jsem to mohla napsat. Nechci na to reakce, ne, nechci!
Já a zase jen já: Lidičky, vy mě asi zabijete, ale mě se tak moc nechce... dopsat tu povídku. Nechci o ně přijít, tak moc mi přirostli k srdci. Ale... na jednu stranu... všechni musí skončit a já je už nechci trápit a musím je poslat do důchodu, musím jim dopřát volnost a nechat je ať si to užijí dle svého.
Autorka: Nazdar flákači! Zúčastním se jedné sotěže v povídce, kterou - jakmile ta soutěž bude ukončena, hodím i sem. Hmmm... bude se jednat o yaoi...
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně