Přidej zprávu ·»
Ludmila Oulehlová: Na chalupě jsme strávili báječný víkend, maminy s dětmi... úžasné prostředí, krásná příroda, samota, parádně vybavená chata. Určitě jsme nebyli naposledy, moc rádi se vrátíme. Všem doporučuji.
Martin: Skvělý víkend, se skvělými lidmi na skvělé chatě. Ani špatné počasí nám nezkazilo náladu. Díky.
Marek: Děkujeme za pěkně strávené Velikonoce.Chalupa je v krásnem prostředí Hostýnských hor.Užili jsme si pěkných procházek po okolí a dosti prostoru na chalupě.Určitě se budeme chtít vrátit.
Jan: V chaloupce jsme strávili v 8 dospělých lidech krásný srpnový týden. Ubytování suprové, stejně tak okolní lesy a vyhlídková místa. Velice pozitivně hodnotíme venkovní posezení, prostornou a na úrovni vybavenou kuchyň s jídelnou, taktéž velikost pokojů - žádné "krcálky", nelze opomenout příjemné jednání s majiteli. Asi se tam ubytujeme i příští rok.
Petr: Wau! A nyní je pro 14 lidí! Pecka! Konečně můžeme vzít i babičku s dědou:-)
Hanka s rodinou: Na chalupě jsme strávili vánoční svátky a nemohli jsme si vynachválit ubytování, okolí, přístup majitelů. Ještě jednou děkujeme, bylo to jedním slovem SUPER
Alena Bonczková: Mohu vřele doporučit, chata je na krásném místě, plne vybavená s příjemným posezením pod pergolou, jednání ohledně platby proběhlo rychle, i paní správcová byla příjemná. Děkujeme za pobyt.
Fiala: To nemá chybu!Luxusní dovolená v nádherném prostředí
Ludmila: Strávili jsme tady i s dětmi příjemný týden letních prázdnin,příjemné prostředí,žádná cesta kolem.Kousek do lesa a jsme sami.Ubytování splnilo naše požadavky a pro děti bylo dost prostoru pro hraní.
pan rozinka: v první řadě musím vyzvednout velmí milé jednání paní Idesové a projití chalupy s panem Idesem.. Chalupa je parádní i pro strávení pár zimních dnů. Topení dřevem v krbu, pro žíznivé i hladové chvilky jsou dobré nedaleké hospody, kde parádně vaří (hotel polom, hostinec ve dvoře)..chalupa je takřka na samotě..DOPORUČUJI!!
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně