Přidej zprávu ·»
Dotaz: Dobrý den, napsal jsem vám e-mail.
Žádost o vyjádření: Dobrý den, lze na vás sehnat e-mail? Připravuji článek do časopisu o Jacku Rozparovačovi a chtěl bych s vámi něco zkonzultovat. Děkuji.
Jill: Tento muž byl, nebo možná ještě je, určite inteligentní bytost, když napáchal spoutu zla, a neodhalili ho! Klobouk dolu za tu inteligenci!
Holmes: Dne 29.2.2016 vydalo nakladatelství Paseka ve spolupráci s Českou společností Sherlocka Holmese knihu Prach a stín: Zpráv doktora Watsona o vraždách Jacka Rozparovače. Úchvatné propojení Sherlocka Holmese s Jackem Rozparovačem držící se maximálně skutečných faktů. Doporučuji!
Petr: Vrah byl Aaron Kosminski. Byl hlavním podezřelým pro dva hlavní vyšetřovatele. Zapadá do forensního profilu vytvořeného anglickými policisty pro jeden dokument britské TV . Krátce po vraždách byl na klinice, kde byl až do smrti. Žil i pracoval v oblasti (jako holič). Měl duševní problémy. I ostatní vyšetřovatelé jej měli na seznamu 4 hlavních podezřelých
:
Jack: Super stránka váženej šéfe. Díky
Holmes: Přes léto jsem přečetl Complete JtR od Donalda Rumbelowa a musím říct, že to nebylo uplně, co jsem čekal. Sice to nebylo úplně špatné, ale něco tomu chybělo. Nicméně momentálně čtu Complete History of JtR od Philipa Sudgena a musím říct, že je to naprosto skvělá kniha. Zatím nejlepší, co jsem na toto téma četl.
Admin: Děkuji Moje malá chvíle slávy
Holmes: Blahopřeji Adminovi k rozhovoru v MF
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně