Přidej zprávu ·»
Žádost o vyjádření: Dobrý den, lze na vás sehnat e-mail? Připravuji článek do časopisu o Jacku Rozparovačovi a chtěl bych s vámi něco zkonzultovat. Děkuji.
Jill: Tento muž byl, nebo možná ještě je, určite inteligentní bytost, když napáchal spoutu zla, a neodhalili ho! Klobouk dolu za tu inteligenci!
Holmes: Dne 29.2.2016 vydalo nakladatelství Paseka ve spolupráci s Českou společností Sherlocka Holmese knihu Prach a stín: Zpráv doktora Watsona o vraždách Jacka Rozparovače. Úchvatné propojení Sherlocka Holmese s Jackem Rozparovačem držící se maximálně skutečných faktů. Doporučuji!
Petr: Vrah byl Aaron Kosminski. Byl hlavním podezřelým pro dva hlavní vyšetřovatele. Zapadá do forensního profilu vytvořeného anglickými policisty pro jeden dokument britské TV . Krátce po vraždách byl na klinice, kde byl až do smrti. Žil i pracoval v oblasti (jako holič). Měl duševní problémy. I ostatní vyšetřovatelé jej měli na seznamu 4 hlavních podezřelých
:
Jack: Super stránka váženej šéfe. Díky
Holmes: Přes léto jsem přečetl Complete JtR od Donalda Rumbelowa a musím říct, že to nebylo uplně, co jsem čekal. Sice to nebylo úplně špatné, ale něco tomu chybělo. Nicméně momentálně čtu Complete History of JtR od Philipa Sudgena a musím říct, že je to naprosto skvělá kniha. Zatím nejlepší, co jsem na toto téma četl.
Admin: Děkuji Moje malá chvíle slávy
Holmes: Blahopřeji Adminovi k rozhovoru v MF
štěpa: .smně už kolikrát napadlo, že má jméno jako Jack London, a že asi nikoho nenapadlo hledat mezi malými kluky brutálního vraha. Mělo mu být tak 12 až 13 let, jeho mamina byla prýz prý prostitutka, měl možnost se nalodit na loď, psal nějaká svá díla, která stojí za zamyšlení (dle názvů) + filmy a tvorba autorů o dětech. které kradou a jsou nabádány ke krádežím a jiným zločinům.
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně