Přidej zprávu ·»
Rex BohemIa Thomas I: Mec
Rex Bohemia thomas l: pane Břetislav zatím my to nevychází
Bohemia Princeps : Břetislav velice profesionální přístup k věci sympatický hlas a nadšení pro svou práci jen tak dál
Bohemia Princeps : tak řekne my někdo jestli Břetislav může na meče napsat nějaký nápis
Bohemia Princeps : Nevite někdo z vás jestli taoy breta dělá napisi na meč chtel bych si u nej nechat vyrobit meč z rodovim nápisem naseho prapredka heralta kavky z říčan diky za info a salve
Jeje: Heš heš
L.C.F.: Musím se přiklonit k té vítce s vynutím jílců. Ne jenom, že to nevypadá hezky ale ani to moc nefunguje. Nejlepší je vyřezat jílec ze dřeva a omotat ho pouze tenkou kůží. Jina líbí se mi vaše tesáky se záštitným trnem. Možná se do budoucna ozvu. Přeji hodně úspěchů a doporučoval bych nějaké věci ještě pořádně dostudovat.
katzbalger: pěkný sračky
Hawkey: Souhlas. Breto, klobouk z hlavy ven - ta savle je genialni. Halt, kdo umi ten umi. Jsem naprosto nadsenej. Moje spolecenska nebezpecnost prave stoupla asi o 184,4%;-)
Kuba: PRO:yodocq-di se vycpat,seš chytraj jak radio.Remcat to umim taky ale ono něco udělat to je jinej kumšt.Chtěl bych tě vidět kdyby si měl něco vykovat nebo nějakou omotavku udělat-byl bys totálně neschopnej nebo by sis ještě něco udělal.Jinak břeťo klobouk dolu,poctivech a zručnejch kovářů už je málo.
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně