Přidej zprávu ·»
faktor-guitars: POZOR-kytarová pohotovost pouze po-pá 9:00-16:00.hodin
faktor-guitars: od 23.7.2018 do 5.8.2018 dovolená
JJ77: Mám problém s Cort- X2 VRP. Kam ji mám zavést??
JJ77: Mám problém s Cort- X2 VRP. Kam ji mám zavést??
JJ77: Mám problém s Cort- X2 VRP. Kam ji mám zavést??
JJ77: Mám problém s Cort- X2 VRP. Kam ji mám zavést??
Víťa *NV*: Další z mých kytar byla upravena. Tentokrát Les Paul. Míra je prostě bůh.. výměna snímačů, kompletně udělaná elektrika, broušení pražců + kost nulťák.. z průměrné kytary kytary zas udělal pořádnej nástroj!! (stejně jako předním ze strata, tam se dělalo to samé+kompletní výměna pražců) Díky Ti!!! :)
Mireček: od 20.7.2015 do 2.8.2015 DOVOLENÁ!!!!!!!!!!!!
Milan: Holt, někdo má a někdo nemá. Ty, Míro, rozhodně máš cit pro to, co děláš s kytarama. Opět se nestačím divit a mlčky žasnu.
Pavell-100: Koupil jsem kytaru z Německa-vůbec neladila-po opravě a po seřízení panem Faktorem ladí jak víno! Je to opravdový mistr !!!!
Luboš Rozmiler: Díky Miro za odvedenou práci, kytara hraje skvěle
ZwazgUfedp: TeAnnakoXVAQoHgfOC
Vítek: Měl jsem kytaru bez seřízení asi 9 let, pořádně neladila, nulťák prasklej atd. Za pár dní byla kytara ůplně jako nová, kvalitně opravená a za dobrou cenu. Pro opravu kytary 100% doporučuju.
Mireček: Lidičky přes svátky nebudu na mailu,tak kdyby něco tak volejte.
Mireček: Jasně že si poradím i s opravou laku,stačí se jen ozvat.
Joseff: Čau lidi, poradí si Míra i s odštíplím lakem na rohu kytary,nebo to mam vzít do dřeva třeba pilníkem
Mireček: Přátelé POZOR!!Pokud nevíte co dát k vánocům svým spoluhráčům kytaristům a basákům jako dárek.Je možnost zakoupení dárkových šeků na servis kytar v hodnotách 500,-1000,-1500,-2000,-2500,-3000,-stačí se ozvat
Carloz (Šance): Mám pocit, že jsem si přinesl od tebe jiného Fendera (vyšší level). To s čím jsem se marně trápil rok jsi naprosto skvěle a s úsměvem zvládl během několika dnů. Jsem hromen a nadšen. Díky moc.
Jirajs: Když jsem koupil nového Gibsona, byl jsem v šoku z jeho díleského zpracování! po zásahu Mirdy se z toho stal nástroj jako z custom shopu ! Opět dobrá práce
Z. Donoval DONY: Musím před pánem smeknout. GO mého Fendera udělal naprosto fantasticky.Mohu jen doporučit, Míra Faktor je nejen pohodovej člověk, ale kytarám rozumí a umí je vyléčitMoc díky za perfektní servis.
Martin - JERUSALEM: Co dodat? Opět skvělé služby, operativní řešení a hlavně vyřešení a jak píšou ostatní; mám nový nástroj... Mirečku díky
Petr: Míro díky za mou Epinu,hraje to tak že jsem si málem stříknul do gatí.Jsi borec a budu tě chválit kudy budu chodit.MOOOOOOC DĚKUJU.Petr Plecer.
Dave Clone: Chtěl bych též poděkovat Mírovi za skvěle odvedenou práci na mejch 3 kočičkách hraje a mazlí se s nimi o poznání lépe
Milan: Právě jsem se vrátil ze zkoušky, Míro, kytara hraje a ladí naprosto úžasně! Bez nadsázky je to úplně jinej nástroj. Děkuji Ti za rychle a precizně odvedenou práci s příkladným citem pro věc a s okouzlujícím nadšením. Až bude třeba, velmi rád Tě opět navštívím. Díky moc!!!
Mireček: A k vánocům!!!!!!
Mireček: Přátelé POZOR!!Pokud nevíte co dát k narozeninám svým spoluhráčům kytaristům a basákům jako dárek.Je možnost zakoupení dárkových šeků v hodnotách 500,-1000,-1500,-2000,-2500,-3000,-stačí se ozvat.
Jirka: Tak já nenapíšu nic novýho. Perfektní, rychlá práce, super přístup, flexibilita...prostě pohoda. Díky Míro!!! Přijdu zase...
Štrny Strnad: Tak jakože preciznost nadevše po tvém tuningu jsem začal milovat svůj nástroj keep it on!
Walli: Ahoj Míro! Moc děkujeme za seřízení našich krásek :) (modrá Iba a černá Cortka) je to ted dost vo něčem jiným a je to hodně znát! SUPER práce! ještě jednou moc děkujem! )
Slavos: Operace MusicMana luxus, nástroj po přepražcování a výměně ořechu za pořádnou kost hned chytil pořádnou porci nízkofrekvenční šťávy navíc! Díky Míro!
Mireček: Přátelé POZOR!!Pokud nevíte co dát k narozeninám svým spoluhráčům kytaristům a basákům jako dárek.Je možnost zakoupení dárkových šeků v hodnotách 500,-1000,-1500,-2000,-2500,-3000,-stačí se ozvat.
Jirka Šachl: Spokojenost dik Mirečku
jaywalker: nejlepší kytarový doktor! dobře se o ty holky stará...
MIREČEK: Přátelé mám jiné číslo 721 870 980
Jirajs Čkyně: Perfektní a kvalitní práce, vše bez problému a za pár peněz. Má kytara se po zásahu pana mistra dostala rázem úplně jinam. Určitě jsme navázaly spolupráci na dlouhá léta. Doporučuji všem.
Míra Borovka: Po přečtení všech příspěvků je zbytečné něco psát,vše bylo několikrát řečeno... Neuvěřitelně precizní práce! Za pár peněz kytara,kterou by jistě nepohrdl ani M.Pavlíček. Díky!!!
Michal C.: Timto Mirovi jeste jednou dekuji za to, ze se mi dava kytarky tak pekne do late, jako vzdy precizne provedena prace, jeho sluzby mohu vrele doporucit. Diky!
Satáňa: Fakt super práce!! Moc děkuji. Ani bych nevěřil, že se výměna nultého pražce za kostěnej tak projeví na zvuku. Ještě jednou děkuji za basu a za užitečné rady. Svěřte své kytary Mírovi!!
Oťas: Super přístup, správnej zapálenec a mistr svého řemesla. Ujal se mě a za den byla kytara hotová. Vřele doporučuji. Díky Míro :)
Vojta: Každá kytara potřebuje seřídit. Věta, kterou mi Míra řekl hned po mém příchodu k němu do bytu. Měl pravdu a ta ticka stákla za to, protože moje kytara hraje mnooohem líp. Super přístup, hodnotný rady a vůbec. Díky!!!
Mury-ZADARA: dal jsem pred vikendem Mireckovi moji kejtu aby mi opravil lak, pak mi dal zahrat na ty jeho kejty a ja jsem si rek, ze by mi ji mihl taky trochu postelovat. Pres vikend ji udelal, a vnedeli jsem to jeli vyzkouset naostro do zkusebny, hosi MASAKR, to co mi udelal z kytary-basen. DOPORUCUJU jeho praci kazdymu , hraje se na to uplne jinak nez na kejtu postavenou z fabriky. DIKY Mirecku.
Mury-ZADARA: Takze panove,
donoemilio: Chtěl jsem touto cestou poděkovat MISTRU FAKTOROVI za veškerou péči kterou věnuje mým kytarám za tři roky co jsem se vrátil k muzice. Víš kolik jich už bylo Mirku ? 7-další je na cestě.Dík donoemilio.
Michal Č.: Chtěl bych tímto Míovi ještě jednou poděkovat za seřízení mý kejtry, takhle dobře to ještě nikdy nehrálo... Můžu všem jeho servis vřele doporučit, je to fakt fachman na svym místě!
Jackson Míra: čus Mirdo, mooc děkuju za generálku mýho Jacksona. Ladí jak fík a to sem začal i řádit s tremolo pákou... Profesionální servis, super pokec.Můžu říct, že servis kytar pro kapelu Warhawk dělá Míra Faktor.čues
Schermen: Díky mo Míro, budu chválit, kde budu chodit! :) teď už vim, že servis je moc důležitej. Doporučim všem!
Schermen: následující příspěvek je určen především pro ty, co se rozhodujou co s kytarou. Před týdnem jsem Mírovi zanes svůj polovrak LP, ,mrkli sme na to, elektronika, kobyla, pražce, ladící mechaniky, poťáky - všechno bylo 7 let bez servisu. Včera jsem si vyzvednul úplně jinej nástroj! Nechápu prostě. Kytara po vizuální stránce jako nová, ale co mě dostalo je když sem to zapojil. Všechno šlape jak by mělo, pevnej konrétní zvuk, kytara mi ladí i za 12. pražcem, nerozlazuje se, hraje to jako kráva!!!
Mury: Miro diky moc, seridils kejtu jako nikdo, hraje to jako das,hned se hraje lip, doporucuju
Mike: Děkuju Ti Mirečku za seřízení Fendra, hraje to skvěle...je to pro mě zase inspirace...Dík
Dan - h.USA: Mireček je největší pán ze všech..normálně co mi vrátil za kytaru je neuvěřitelný..normálně když jsem ji zapojil, tak jsem se málem posral ..Mirečku masakr..!! Díky moc_!!D.
Obnovit weblight.cz Otevřít v novém okně